Wellness ‐ SPA

Wellness – SPA hotelu Prosper nabízí svým hostům vyhledávané služby, které jim pomáhají k celkově lepšímu pocitu o sobě samém, k rovnováze a klidu. Ničím nerušené okamžiky odpočinku a relaxace prožijete jen v našem relax centru. Z bohaté wellness nabídky si jistě vyberou i ti nejnáročnější z Vás, pro které je odpočinek a relax druhý domov. Náš profesionální personál Vám rád doporučí to nejvhodnější právě pro Vás.

Svět sauny a páry

Máte rádi teplo, vůni bylinných esencí a vyhřátého dřeva? Pak neváhejte navštívit náš svět sauny. Na své si přijde každý z Vás. Nabízíme několik druhů sauny. Finskou saunu zná již téměř každý, nicméně stále má u nás své příznivce. Za zkoušku jistě stojí i BIO sauna s bylinnými esencemi. A pro ty z Vás, kteří upřednostňují mírnější teplo, doporučujeme méně hřející infra saunu, která příjemně prohřeje Vaše tělo.

Bazén

Milovníky plavání a vodních radovánek jistě potěší bazén o rozměrech 15 x 7 metrů. Hloubka vody cca 1,5 metru je vhodná jak pro příznivce kondičního plavání, tak pro různá cvičení, jako například aquaaerobic.

Masážní lehátko Ceragem Master V3

CERAGEM je automatické termální masážní lehátko kombinující masáž a tlakovou CERAGEM™ masáž s infračerveným teplem vyzařovaným jadeitovými kameny a epoxid-karbonovými panely. Masážní lehátko je určené pro celkovou regeneraci. Toto zařízení pomocí interního projektoru pohybujícího se podél páteře uvolňuje zádové svaly, zklidňuje nervové dráhy v lidském těle a zlepšuje krevní oběh a cirkulaci životní energie Qi.

Při využití CERAGEMU můžete využít následující procedůry:

  • Relaxace – pomáha se uvolnit a uklidnit
  • Stabilizace – pomáhá vytvořit vnitřní rovnováhu těla a zlepšuje funkce trávicí soustavy
  • Krevní oběh – zlepšuje krevní oběh a uvolňuje tělo
  • Uzdravující – stimuluje orgány, které mají vliv na imunitu
  • Energizující – normalizuje metabolismus tělesných tekutin a zlepšuje sexuální schopnosti
  • Koncentrace – vytváří rovnováhu těla a zlepšuje krevní oběh
  • Hluboký spánek – pomáhá k rychlému usnutí a zajišťuje hluboký spánek
  • Tělesná vyváženost – zabraňuje nerovnoměrnému tloustnuti